Szkolenia EMTG to dla mnie źródło praktycznej wiedzy, którą mogę wykorzystać w swojej pracy. Nauka w przyjaznej atmosferze, małej grupie i pod okiem wykwalifikowanego trenera to czysta przyjemność. Zajęcia świetnie łączą ze sobą wiedzę teoretyczną z praktyką, a dobrze dobrane ćwiczenia mobilizują do sprawdzenia swoich umiejętności i wdrożenia nowych rozwiązań juą od zaraz. Szczerze polecam.

Marta DworakEvent Manager, Sunreef Yachts

Pod koniec 2013 r. wzięłam udział w poleconych mi szkoleniach organizowanych przez firmę EMTG. Były to szkolenia „Planowanie i organizacja eventów” oraz „Sponsoring i jego znaczenie w event marketingu”. Czy było warto? Z pewnością TAK! Oczywiście na 1- czy 2-dniowym szkoleniu prowadzący nie ma możliwości przekazania całej swojej wiedzy, dlatego tak ważna jest odpowiednia selekcja materiału, ustalenie hierarchii wartości, no i sposób jego zaprezentowania. Musze przyznać, że z takim wyzwaniem prowadzący poradzili sobie doskonale. Szkolenia były interesujące, po krótkich wykładach odbywały się zajęcia warsztatowe, które oprócz umiejętności praktycznych, dodatkowo sprzyjały integracji grupy. Każdy uczestnik otrzymał materiały szkoleniowe, które były pomocne na szkoleniach, i jak się okazało po ich zakończeniu także. Czy coś bym zmieniła? Tak, jedną rzecz… krzesła nie są zbyt wygodne 🙂

Anna BagińskaPaństwowy Instytut Geologiczny, Kierownik Sekcji Promocji

Szkolenie organizowane przez EMTG było dla mnie niesamowitą dawką energii i wiedzy.
Całe dwa dni wypełnione zostały profesjonalnymi informacjami, które, odzwierciedlają rzeczywistość pracy Event Managera. Pełne zaangażowania trenerki- Ania i Dorota, zaraziły mnie fascynacją do tworzenia, kreatywnego myślenia i zaskakiwania. Obudziły to, co przez codzienną rutynę w sobie uśpiłam. Jeszcze nigdy, z żadnego szkolenia, nie wracałam z tyloma pomysłami. Informacje związane z prawami i obowiązkami dot. organizacji eventów uświadomiły mi to, co należy jeszcze dopracować. Wielka dawka pozytywnej energii i ogromny zastrzyk wiedzy! Przemyślane, bdb. przeprowadzone i zorganizowane szkolenie! p.s. Będę wracać 🙂

Magdalena BogulskaSzef Działu Obsługi Klienta, Pałac w Pakosławiu

Do tej pory zajmowałem się głównie wyjazdami integracyjnymi oraz zamkniętymi eventami. Szkolenie „Sponsoring i jego znaczenie w event marketingu” otworzyło mi oczy na zupełnie inną część eventów. Ogromna dawka teorii wraz z przykładowymi case’ami nie tylko pomogły mi uporządkować dotychczasową wiedzę, ale poprawiły również jakość komunikacji z klientem. Kompetentny trener, miła i kameralna atmosfera oraz szereg starannie dobranych materiałów szkoleniowych sprawiły, że spotkanie przebiegło konstruktywnie i na pewno nie raz skorzystam jeszcze ze szkoleń organizowanych przez EMTG.

Karol AnusiewiczDNA Group, Account Executive

Szkolenie, prowadzących, jak i firmę EMTG polecam każdemu, kto do tej pory
zastanawia się – Czy warto wziąć udział w szkoleniu? – Nie ma się
nad czym zastanawiać, zapisuj się !!! Warto !!! Szkolenie wypełnione jest
ogromną dawką entuzjazmu, daje ogromnego kopa pozytywnego myślenia,
jest bardzo rzetelne i przepełnione merytoryczną wiedzą.

Mateusz KacprzakStudent

Aktualnie szukam pracy, ale mam nadzieję, że już wkrótce będę event managerem z krwi i kości. Szkolenie dało mi pozytywnego kopa do działania, mnóstwo motywacji i pomysłów. Dużo teorii i jeszcze więcej praktyki, profesjonalne podejście do zajęć, cudowna atmosfera. Polecam każdemu kto już działa w zawodzie lub, tak jak ja, stawia pierwsze kroki 🙂

Ewelina WłodarzStudent

Dnia 05.04.2014 uczestniczyłem w szkoleniu  “Event menager-organizator imprez”. Szkolenie polecam wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki na szeroko rozumianym rynku eventów. Wiedza, doœwiadczenie i sposób prowadzenia P. Doroty Rogozińskiej ( liczne symulacje zdarzeń, z którymi Event menager spotyka się na co dzień w pracy), tylko mnie utwierdziły w przekonaniu że organizacja imprez, to zajęcie niezwykle trudne, ale i niezwykle interesujące. W pracy nie znoszę rutyny, i z chwilą odebrania Certyfikatu, wiedziałem że mój pobyt w EMTG nie był dziełem przypadku.

Rafał Noworyckibarman, KF MusicClub Bowling Skarżysko Kamienna

Realizowane przez EMTG szkolenie oceniam jako profesjonalne i wartoœściowe. Oprócz popartej ćwiczeniami i co ważne, skrupulatnie dobranej wiedzy teoretycznej, Prowadząca dzieli się z uczestnikami swoim ogromnym i jakże cennym doœwiadczeniem, a także inspiruje pasją działania. Serdecznie polecam szkolenia EMTG wszystkim, którzy chcieliby zdobyć eventowe „know-how”, a także tym, którzy cenią sobie indywidualne podejœcie do uczestników oraz przyjazną atmosferę.

Katarzyna BrudnyWytwórnia Podkładów Strunobetonowych STRUNBET Sp. z o.o.

W związku z tym, że nie zajmuję się organizacją wydarzeń tylko ich ubezpieczaniem, warsztaty organizowane przez Panią Dorotę Rogozińską pozwoliły mi na rozszerzenie horyzontów i przede wszystkim zdobycie wiedzy o specyfice rynku. Zdecydowanie warto skorzystać z wiedzy ekspertów EMTG.

Kacper Mleczakexito Broker Sp. z o.o., Wicedyrektor Biura Projektów Strategicznych

Szkolenie “Event Manager-organizator imprez” posiadało dla mnie istotny wymiar praktyczny. Rozmowy i tematy poruszone na szkoleniu były mocno osadzone w rzeczywistości . Szkolenie było interaktywne, co również  jest moim zdaniem sporym atutem. Bardzo dużo wyniosłam ze szkolenia.

Olga TylutkiBeskid MICE Center, MICE Manager