fbpx

Agnieszka Lewandowska

Jesteś tutaj:     /  Agnieszka Lewandowska
Trener Agnieszka Lewandowska szkolenie incentive travel manager EMTG

Agnieszka Lewandowska

Trener

Związana z turystyką od ponad 20 lat. Swoją drogę zawodową zaczynała jeszcze na studiach. Jest absolwentką geografii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych na kierunku Menadżer Turystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Entuzjastka podróży, która odwiedziła już ponad 70 krajów. Od wielu lat związana jest z branżą wyjazdów incentive, dwukrotnie zdobyła nagrodę MP Power, w kategorii „Meeting planner – agencja incentive”.
Była wiceprezesem biura podróży Africa line i agencji wyjazdów motywacyjnych Incentive Care. Specjalizuje się w przygotowaniu i obsłudze najbardziej nietypowych wyjazdów, dużych grup incentive, jak również kameralnych, często luksusowych podróży. Wraz z zespołem Incentive Care zrealizowała ponad 500 podróży motywacyjnych na 7 kontynentach. Jest członkiem SITE – Society for Incentive Travel Excellence oraz Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel SOIT (w którym pełniła także funkcję wiceprezes), zajmując się komunikacją i marketingiem.
Obecnie, wraz z mężem Marcinem, prowadzi biuro podróży Tour de Family, specjalizujące się w realizacji autorskich programów podróży dla rodzin z dziećmi. Bliski jest jej temat zrównoważonej turystyki, promuje odpowiedzialne zachowanie publikując artykuły o tej tematyce w prasie branżowej. Codziennym życiem i rodzinnymi przygodami dzieli się na Facebooku i Instagramie prowadząc profil Zwiedzaj Cały Świat.

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła