fbpx

Trenerzy

Jesteś tutaj:     /  Trenerzy

Założycielka EMTG

Założycielka i osoba odpowiedzialna od początku za ofertę merytoryczną Event Manager Training Group. Przez 5 lat na stanowisku Dyrektora Marketingu w jednej z największych w Polsce firm oferujących techniczną obsługę eventów - Brill AV Media. Prowadzi bloga Event Manager News. Przewodnicząca Rady Etyki Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Reżyser widowisk muzycznych, kabaretowych, eventów, konferencji, gal, programów rozrywkowych i dokumentalnych z ponad 18-letnim doświadczeniem. Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Z branżą eventową związana od 2007 roku, obecnie w agencji Imagine Nation, a wcześniej jako Project Director w Mea Group. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów eventowych: przygotowywaniu ofert, kosztorysowaniu, koordynacji projektów oraz ich rozliczaniu. Na swoim koncie ma realizację dużych imprez galowych, telewizyjnych, pokazów mody, eventów konferencyjno-szkoleniowych oraz wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych.

Pracował w firmie Red Bull na stanowisku Student Brand Manager, następnie przez 10 lat w Agencji Live, na stanowisku Event Managera, potem Dyrektora ds. eventów. Aktualnie w Let’s Manage IT na stanowisku Production & Event Manager. Trzykrotnie nominowany w kategorii Organizator Roku w konkursie Osobowość Roku MICE Poland.

Realizator dźwięku z ponad dwudziestoletnim stażem, aktualnie Dyrektor Zarządzający MEDIA SERVICE Sp. z o.o., wcześniej przez ponad 10 lat Dyrektor Techniczny Brill AV Media Sp. z o.o. Pracę w branży rozpoczął w 1996 r. jako realizator dźwięku oraz koordynator wydarzeń kulturalnych. Przez ostatnie 20 lat współpracował z wieloma kluczowymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Manager artystyczny. Obecnie reprezentuje Krzysztofa Zalewskiego, dbając o jego sprawy wizerunkowe oraz biznesowe w ramach wytwórni płytowej i agencji koncertowej KAYAX. Wcześniej, przez 10 lat była managerem Brodki, pełniąc rolę zarówno managera głównego, jak i odpowiadając za booking, tour management i PR.

Trener

Szefowa Działu Promocji w Kayax, specjalistka w zakresie mediów. Ponad 17 lat w branży muzycznej. Doświadczona promotorka projektów muzycznych, specjalistka we współpracy z różnymi formatami medialnymi. Odpowiedzialna za kampanie promocyjne najpopularniejszych artystów w Polsce wielokrotnie nagradzanych złotymi i platynowymi płytami. Doświadczona w pracy w dynamicznym środowisku polskiego show biznesu.

Manager kultury, dziennikarz muzyczny i producent wydarzeń kulturalnych, ale przede wszystkim praktyk, który ma za sobą realizację około tysiąca przedsięwzięć (głównie muzycznych: koncertów, festiwali). Związany z wytwórnią płytową Kayax. Współpracuje z takimi artystami jak: Smolik, Krzysztof Zalewski i Miro Kępiński.

Adwokat warszawskiej izby adwokackiej, na stałe współpracujący z kancelarią LAWMORE Maciejewicz Jaraczewski sp.k. W swojej pracy zawodowej koncentruje się na zagadnieniach związanych z własnością intelektualną, w tym kwestiach praw autorskich, wizerunku oraz artystycznych wykonań.

Trener

Od ponad 25 lat związana z branżą marketingową, kreuje działania dla liderów rynku zarówno po stronie dostawców, jak i klientów, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy współpracy między zleceniodawcami, a dostawcami. Laureatka MP Power Awards, Golden Arrow oraz brązowego Spinacza.

Prawniczka, rzeczniczka patentowa i współzałożycielka LAWMORE, kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze startupów i branży kreatywnej. Praktykę koncentruje wokół komercjalizacji własności intelektualnej.

Trener

Od piętnastu lat związany z branżą bankową, aktualnie z Departamentem Zakupów, w którym odpowiada za współpracę ze Spółkami Kapitałowymi Grupy BNP Paribas w Polsce. W ciągu roku realizuje kilkaset akcji kontraktowych i negocjacyjnych związanych z kompleksową obsługą działań marketingowych m.in. organizacją eventów, realizacją kampanii ATL, współpracą z domami mediowymi i agencjami performance-owymi i digitalowymi.

Od 2018 roku zarządza działem Social Media w agencji kreatywnej GONG, odpowiadając za klientów i kampanie digital m.in. dla: Netflix, ING, Tyskie, Decathlon, PlayStation, Bourjois czy Uber. Przez lata zdobywała doświadczenie w zakresie influencer marketingu, social content i strategii komunikacji.

Obecnie pełni funkcję Partnership Director w Sportfive, gdzie zarządza współpracą partnerską z klubem siatkarskim Projekt Warszawa. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Marketingu Sportu w Szkole Głównej Handlowej. Ze sportem związana od 20 lat, najpierw jako dziennikarz, następnie ekspert PR, organizator imprez i doradca sponsoringowy.

Związana z turystyką od ponad 20 lat. Obecnie prowadzi biuro podróży Tour de Family. Ukończyła studia na kierunku Geografia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe na kierunku Menadżer Turystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Creative Manager w agencji Imagine Nation. Doświadczenie zdobywała zarówno po stronie agencji, jak i po stronie klienta. Specjalizuje się w kreowaniu wydarzeń od A do Z, najchętniej w połączeniu z innymi gałęziami marketingu.

Specjalista ds. eventów z wieloletnim stażem, obecnie Key Account Manager Brill AV Media Sp. z o.o. Realizator projektów live i online, krajowych oraz międzynarodowych, z dużym doświadczeniem w zakresie obsługi technicznej.

Trener

Absolwentka psychologii społecznej SWPS. Od 15 lat zajmuje się działaniami new business oraz Public Relations, a także planowaniem i komunikacją wydarzeń.

Od zawsze pracuje z treścią. Przez kilka lat jako dziennikarka prasowa i radiowa, czy przez ponad 4 lata w pijarze sieci Empik. Następnie w tej samej firmie stworzyła i powołała do życia dział Content Marketingu, którym kierowała przez dwa lata.

Od ponad 20 lat specjalista-praktyk ds. bezpieczeństwa i organizacji imprez masowych, w tym imprez podwyższonego ryzyka. Przez ponad 10 lat kierował zespołem event marketingu i bezpieczeństwa w Fundacji WOŚP oraz był kierownikiem produkcji Festiwalu Przystanek Woodstock. Aktualnie działa jako Event Manager Fundacji "Maraton Warszawski", gdzie koordynuje zabezpieczenia imprez m.in. Maratonu Warszawskiego.

Od niemal 15 lat pracuje w branży marketingowej i eventowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych, PRowych i działach marketingu dużych korporacji.W 2005 roku stworzyła od podstaw i uruchomiła jedną z pierwszych w Polsce agencję z zakresu organizacji ślubów i wesel Aspire.

Trener

Od 2016 roku Partner w Agencji Social Connect Group, w ramach której zbudowała brand SC Event Design zajmujący się kompleksową i spójną aranżacją przestrzeni eventowych oraz wprowadzaniem na rynek polski zawodu event designera w obszarze event marketingu.

Kilku trenerów

Część szkoleń prowadzona jest przez kilku trenerów. Jeśli chcesz sprawdzić kto prowadzi konkretne szkolenie wejdź na stronę wybranego szkolenia.

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła