fbpx

Trenerzy

Jesteś tutaj:     /  Trenerzy

Założycielka EMTG

Założycielka i osoba odpowiedzialna od początku za ofertę merytoryczną Event Manager Training Group. Przez 5 lat na stanowisku Dyrektora Marketingu w jednej z największych w Polsce firm oferujących techniczną obsługę eventów - Brill AV Media. Prowadzi bloga Event Manager News. Przewodnicząca Rady Etyki Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Reżyser widowisk muzycznych, kabaretowych, eventów, konferencji, gal, programów rozrywkowych i dokumentalnych z ponad 18-letnim doświadczeniem. Absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej.

Z branżą eventową związana od 2007 roku. W agencji eventowej Mea Group pracuje od 5 lat, obecnie jako Project Director. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów eventowych, w tym w przygotowywaniu ofert, kosztorysowaniu, kompleksowej koordynacji projektów oraz ich rozliczaniu.

Realizator dźwięku z wieloletnim stażem, obecnie dyrektor techniczny Brill AV Media Sp. z o.o. Pracę w branży rozpoczął w 1996 r. jako realizator dźwięku oraz koordynator wydarzeń kulturalnych.

Manager artystyczny. Obecnie reprezentuje Krzysztofa Zalewskiego, dbając o jego sprawy wizerunkowe oraz biznesowe w ramach wytwórni płytowej i agencji koncertowej KAYAX. Wcześniej, przez 10 lat była managerem Brodki, pełniąc rolę zarówno managera głównego, jak i odpowiadając za booking, tour management i PR.

Manager kultury, dziennikarz muzyczny i producent wydarzeń kulturalnych, ale przede wszystkim praktyk, który ma za sobą realizację około tysiąca przedsięwzięć (głównie muzycznych: koncertów, festiwali). Związany z wytwórnią płytową Kayax. Współpracuje z takimi artystami jak: Smolik, Krzysztof Zalewski i Miro Kępiński.

Adwokat warszawskiej izby adwokackiej, na stałe współpracujący z kancelarią LAWMORE Maciejewicz Jaraczewski sp.k. W swojej pracy zawodowej koncentruje się na zagadnieniach związanych z własnością intelektualną, w tym kwestiach praw autorskich, wizerunku oraz artystycznych wykonań.

Trener

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Kilkuletni wykładowca Komunikacji Interpersonalnej i Public Relations na WSB we Wrocławiu.

Prawniczka, rzeczniczka patentowa i współzałożycielka LAWMORE, kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze startupów i branży kreatywnej. Praktykę koncentruje wokół komercjalizacji własności intelektualnej.

Specjalista ds. eventów z wieloletnim stażem, obecnie Key Account Manager Brill AV Media Sp. z o.o. Realizator projektów live i online, krajowych oraz międzynarodowych, z dużym doświadczeniem w zakresie obsługi technicznej.

Od 2018 roku zarządza działem Social Media w agencji kreatywnej GONG, odpowiadając za klientów i kampanie digital m.in. dla: Netflix, ING, Tyskie, Decathlon, PlayStation, Bourjois czy Uber. Przez lata zdobywała doświadczenie w zakresie influencer marketingu, social content i strategii komunikacji.

Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego polskiego oddziału Havas Sports & Entertainment (Havas Media Group). Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Marketingu Sportu w Szkole Głównej Handlowej.

Creative Manager w agencji Imagine Nation. Doświadczenie zdobywała zarówno po stronie agencji, jak i po stronie klienta. Specjalizuje się w kreowaniu wydarzeń od A do Z, najchętniej w połączeniu z innymi gałęziami marketingu.

Trener

Absolwentka psychologii społecznej SWPS. Od 15 lat zajmuje się działaniami new business oraz Public Relations, a także planowaniem i komunikacją wydarzeń.

Od zawsze pracuje z treścią. Przez kilka lat jako dziennikarka prasowa i radiowa, czy przez ponad 4 lata w pijarze sieci Empik. Następnie w tej samej firmie stworzyła i powołała do życia dział Content Marketingu, którym kierowała przez dwa lata.

Na co dzień kieruje zespołem event marketingu i bezpieczeństwa w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w branży eventowej.

Od niemal 15 lat pracuje w branży marketingowej i eventowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach reklamowych, PRowych i działach marketingu dużych korporacji.W 2005 roku stworzyła od podstaw i uruchomiła jedną z pierwszych w Polsce agencję z zakresu organizacji ślubów i wesel Aspire.

Trener

Od 2016 roku Partner w Agencji Social Connect Group, w ramach której zbudowała brand SC Event Design zajmujący się kompleksową i spójną aranżacją przestrzeni eventowych oraz wprowadzaniem na rynek polski zawodu event designera w obszarze event marketingu.

Wiceprezes biura podróży Africa line i agencji wyjazdów motywacyjnych Incentive Care. Ukończyła studia na kierunku Geografia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe na kierunku Menadżer Turystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kilku trenerów

Część szkoleń prowadzona jest przez kilku trenerów. Jeśli chcesz sprawdzić kto prowadzi konkretne szkolenie wejdź na stronę wybranego szkolenia.

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła