fbpx

Wojtek Kosiorek

Jesteś tutaj:     /  Wojtek Kosiorek
Trener Wojtek Kosiorek szkolenie technika eventowa EMTG

Wojtek Kosiorek

Trener

Realizator dźwięku z ponad dwudziestoletnim stażem, aktualnie Dyrektor Zarządzający MEDIA SERVICE Sp. z o.o., wcześniej przez ponad 10 lat Dyrektor Techniczny Brill AV Media Sp. z o.o. – obie firmy to jedne z największych firm zapewniających technikę eventową w Polsce.

Pracę w branży rozpoczął w 1996 r. jako realizator dźwięku oraz koordynator wydarzeń kulturalnych. Od roku 1999 jest związany z rynkiem eventów korporacyjnych, jako producent techniczny i realizator dźwięku.

Przez ostatnie 20 lat współpracował z wieloma kluczowymi artystami polskiej sceny muzycznej, w tym między innymi zespołem HEY, Katarzyną Nosowską, Dawidem Podsiadło, Edytą Górniak, Kayah, Andrzejem Piasecznym, Melą Koteluk, Adamem Sztabą, Natalią Przybysz, Edytą Bartosiewicz i Marią Peszek.

Realizował wiele festiwali muzycznych i programów telewizyjnych, takich jak Żywiec Męskie Granie, Opole, Sopot, Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Węgorzewo, Must Be The Music, X FACTOR.

Jako realizator dźwięku jest także związany stałą współpracą z zespołem Kasi Nosowskiej, Edytą Bartosiewicz, Marią Peszek i Melą Koteluk. Od wielu lat prowadzi warsztaty z techniki eventowej dla pracowników agencji eventowych oraz przedstawicieli korporacji. Jest też szkoleniowcem z zakresu realizacji „live” ze specjalizacją w dziedzinie realizacji monitorowej.

 

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła