fbpx

Robert Gajewski

Jesteś tutaj:     /  Robert Gajewski
Trener Robert Gajewski manager artysty EMTG

Robert Gajewski

Trener

Doświadczony manager kultury i manager artystyczny – przede wszystkim praktyk, który ma za sobą realizację około tysiąca przedsięwzięć kulturalnych (głównie muzycznych: koncertów, festiwali).
Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (wydz. polonistyki, specjalizacja animacja i upowszechnianie kultury) i już od czasu studiów jest związany z Fundacją Na Recz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, na rzecz której działa jako manager i producent wydarzeń kulturalnych m.in. w warszawskich klubach Hybrydy, Palladium, Proxima.

 

Od ponad 15 lat produkuje lub współprodukuje wydarzenia kulturalne i festiwale w roli stage managera (m.in Jarocin Festival, Sonisphere Festival, Juwenalia Warszawskie, Obchody Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego, itp) Jest również dziennikarzem muzycznym, od roku 2005 związanym z warszawskim radiem Kampus. Od 2008 roku pracuje również w roli managera z wytwórniami płytowymi QL Music, Sony Music i Kayax.

 

Inicjator i pomysłodawca Festiwalu „Warszawa Brzmi Ciężko” w latach 2011-2013. Często zapraszany w roli eksperta lub członka Jury w przeglądach muzycznych (np Stage4You, Dzielnica Brzmi Dobrze itp). Od 2013 roku związany z wytwórnią płytową Kayax. Współpracuje z takimi artystami jak: Smolik, Krzysztof Zalewski i Miro Kępiński, w imieniu których koordynuje i inicjuje różnego rodzaju działania artystyczne m.in album „Historie” przy współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wokalista zespołu Carnal oraz członek rady IGMAP (Izby Gospodarczej Menedżerów Artystów Polskich).

 

Wybrane projekty z ostatnich lat:

  • Wydawnictwo i praca koncepcyjna nad płytami m. in. Smolik//Kev Fox, Skubas „Duch”, Smolik|Grosiak|Miuosh „Historie”
  • Produkcja tras koncertowych Smolik//Kev Fox, Skubas, Krzysztof Zalewski, Carnal, Zalewski MTV Unplugged Tour
  • Produkcja wydarzeń kulturalnych m.in.: Juwenalia Warszawskie (w latach 2004 -2018), Jarocin Festival (stage manager w latach 2008-2013), Obchody Rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego w latach 2013-2019, Sonisphere Festival (stage manager 2011), Olsztyn Green Festiwal (stage manager 2014), Festiwal Niewinni Czarodzieje (koncert “Wolność” Palladium 2018) i wiele innych.

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła