fbpx

O nas

Jesteś tutaj:     /  O nas

Poznaj nas

Branża eventowa to jedna z najszybciej rozwijających się branż marketingowych ostatnich lat, a zawód Event Manager, Manager Artysty czy Wedding Planner to dla wielu osób praca marzeń. Przemysł spotkań w Polsce jest jednak wciąż dziedziną nierozpracowaną w zakresie publikacji branżowych i edukacji – tu wkraczamy my!

Ile lat szkolimy?

Jakie mamy opinie na FB?

Ile osób przeszkoliliśmy?

Ile szkoleń zrobiliśmy?

Działamy od 2009 roku

Dlaczego założyliśmy EMTG i kto u nas wykłada?

Event Manager Training Group działa od 2009 roku. Pomysł na firmę zrodził się, gdy sami szukaliśmy możliwości podniesienia kompetencji. Wówczas okazało się, że nie możemy znaleźć żadnych kursów, szkoleń czy studiów podyplomowych, które pomogłyby nam rozwijać umiejętności planowania i organizacji eventów. EMTG było odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie rynku na edukację w zakresie przeprowadzania spotkań firmowych, eventów promocyjnych, festiwali, podróży służbowych i wszelkich wydarzeń z zakresu branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events).

Sami chcieliśmy uczyć się od najlepszych, dlatego nawiązaliśmy współpracę z osobami, które na co dzień współpracują z topowymi artystami, organizują wydarzenia szeroko relacjonowane w mediach i zwiedzają cały świat z klientami biznesowymi. Nasza kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani trenerzy posiadający wiedzę i wieloletni staż pracy w największych polskich agencjach eventowych i firmach bezpośrednio związanych z branżą eventową.

Stawiamy przede wszystkim na praktykę w prowadzeniu ciekawych i zaawansowanych projektów – to doświadczenie przekażą Wam nasi szkoleniowcy, pracujący przy takich wydarzeniach jak Przystanek Woodstock, Żywiec Męskie Granie, Flesz Fashion Night, premiery samochodów czy śluby gwiazd, mający na koncie wiele nagród oraz współpracujący z największymi osobistościami show-biz. Dowiedz się więcej o naszych trenerach.

Szkolenia

Oferujemy szerokie spektrum szkoleń dla organizatorów eventów – obecnie aż 14 różnych kierunków. Dzięki naszym uczestnikom i ich sugestiom cały czas ulepszamy programy szkoleń i wprowadzamy nowe tematy. Podczas szkoleń otwartych i zamkniętych – szkolimy ponad 400 osób rocznie! Prowadzimy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte m.in. dla takich firm jak Centrum Nauki Kopernik, Tramwaje Warszawskie, Skanska czy Polpharma. Organizowaliśmy również cykle spotkań ze studentami Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z zakresu tworzenia własnej firmy eventowej na bazie pozyskanych środków publicznych oraz konferencje EventCamp. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Aktualna lista naszych szkoleń:

 1. Event Manager – planowanie, organizacja i zarządzanie projektem eventowym
 2. Event Online w teorii i praktyce
 3. Reżyseria eventów bez tajemnic (offline, online i telewizyjnych)
 4. Promocja eventów – co zrobić, aby o wydarzeniu było głośno?
 5. Influencer marketing – strategia, dobór twórców, realizacja kampanii
 6. Event Manager w korporacji – praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń
 7. Warsztat Praktyka – tworzenie kosztorysu i scenariusza eventu + przegląd najważniejszych dokumentów eventowych
 8. Budowa i sprzedaż oferty eventowej oraz pozyskiwanie sponsorów i partnerów wydarzeń
 9. Organizacja i bezpieczeństwo imprez masowych
 10. Organizacja i promocja wydarzeń sportowych
 11. Wedding planner – organizator imprez ślubno-weselnych
 12. Manager artystyczny
 13. Technika eventowa – multimedia, oświetlenie i nagłośnienie na Twoim wydarzeniu
 14. Event marketing w strategii firmy oraz skuteczna komunikacja wydarzeń – narzędzia do osiągnięcia sukcesu o szerokim zasięgu
 15. Content Event Marketing
 16. Event Design – rola scenografii w projektowaniu wydarzeń
 17. Incentive Travel Manager – praca na krańcach świata

Kogo i jak szkolimy?

Szkolenia EMTG skierowane są do pracowników instytucji oraz korporacji, zajmujących się wydarzeniami firmowymi i marketingiem, osób zatrudnionych lub szukających zatrudnienia w agencjach eventowych, podwykonawców (np. hotelarze, managerowie artystów) oraz freelancer’ów chcących założyć własną działalność gospodarczą w zakresie organizacji wydarzeń. Możesz otrzymać dofinansowanie na udział w naszych szkoleniach np. od Urzędu Pracy – posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (2.14/00162/2017).

Podczas szkoleń i warsztatów wykorzystujemy metody aktywnych ćwiczeń integrujących grupę, burze mózgów, różne formy dyskusji, pracę w zespołach, wizualizacje, scenki rodzajowe, analizy case study i ćwiczenia inspirujące. Oferowany przez nas program szkoleniowy spełnia wymagania zarówno osób zaczynających swą przygodę z eventami, jak i profesjonalistów chcących rozwijać swój warsztat. W 2018 roku wprowadziliśmy projekt MaratonEventowy.pl – mamy na koncie już 8 edycji tego wydarzenia, w których wzięło udział niemal 600 osób! Maraton Eventowy to intensywny tydzień szkoleń, odbywający się raz na kwartał, podczas którego w ciągu 5 dni prowadzimy aż 13 szkoleń – można wybrać jedno lub maksymalnie pięć. Projekt zyskał dużą popularność, szczególnie wśród osób przyjeżdżających z innych miast, którym wygodniej jest przyjechać raz i „za jednym zamachem” odbyć kilka szkoleń dzień po dniu.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie i doskonałe kadra to dopiero początek!

Jako jedyni, oferujemy certyfikaty w wersji polskiej i angielskiej opatrzone oficjalnym, numerowanym hologramem Stowarzyszenia Branży Eventowej – to potwierdzenie jakości naszych szkoleń.

Od 2013 roku prowadzimy również blog Event Manager News, który prezentuje czytelnikom najciekawsze tematy z rynku eventowego dotyczące m.in.: techniki eventowej, scenografii, współpracy z artystami, prawa, podwykonawców, brand marketingu, patronatów medialnych oraz case study z realizacji. Tematy poruszane na blogu:

 1. Rynek eventowy: stowarzyszenia, wydarzenia, edukacja
 2. Kariera w branży eventowej
 3. Organizacja i planowanie eventów
 4. Dokumentacja, prawo, bezpieczeństwo i księgowość
 5. Marketing, promocja, social media
 6. Technika, scenografia i nowe technologie
 7. Pozyskiwanie klientów, sponsorów i partnerów
 8. Współpraca z podwykonawcami
 9. Case study, inspiracje, atrakcje
 10. Eventy online i hybrydowe

Event Manager News angażuje się w promocję wielu wydarzeń branżowych w kraju, ale zyskał uznanie również poza granicami, czego wyrazem było kilkukrotne zaproszenie do objęcia patronatu medialnego nad prestiżowym wydarzeniem Best Event Awards.

Wspieramy naszych kursantów – oferujemy pomoc także po zakończeniu szkoleń, a dla osób szukających pracy związanej z organizacją wydarzeń stworzyliśmy grupę na Facebook’u – @KarieraEventManagera, na której pojawia się kilkanaście ofert pracy tygodniowo dla niemal 13 tysięcy użytkowników.

Znajdź nas w Internecie:

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła