fbpx

O nas

  /  O nas

Poznaj nas

Branża eventowa to jedna z najszybciej rozwijających się branż marketingowych ostatnich lat, a zawód Event Manager, Manager Artysty czy Wedding Planner to dla wielu osób praca marzeń. Przemysł spotkań w Polsce jest jednak wciąż dziedziną nierozpracowaną w zakresie publikacji branżowych i edukacji – tu wkraczamy my!

Event Manager Training Group opinie
Event Manager Training Group opinie
Event Manager Training Group opinie

Działamy od 2009 roku

Dlaczego założyliśmy EMTG i kto u nas wykłada?

Event Manager Training Group działa od 2009 roku. Pomysł na firmę zrodził się, gdy sami szukaliśmy możliwości podniesienia kompetencji. Wówczas okazało się, że nie możemy znaleźć żadnych kursów, szkoleń czy studiów podyplomowych, które pomogłyby nam rozwijać umiejętności planowania i organizacji eventów. EMTG było odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie rynku na edukację w zakresie przeprowadzania spotkań firmowych, eventów promocyjnych, festiwali, podróży służbowych i wszelkich wydarzeń z zakresu branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events).

 

Sami chcieliśmy uczyć się od najlepszych, dlatego nawiązaliśmy współpracę z osobami, które na co dzień współpracują z topowymi artystami, organizują wydarzenia szeroko relacjonowane w mediach i zwiedzają cały świat z klientami biznesowymi. Nasza kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani trenerzy posiadający wiedzę i wieloletni staż pracy w największych polskich agencjach eventowych i firmach bezpośrednio związanych z branżą eventową. Stawiamy przede wszystkim na praktykę w prowadzeniu ciekawych i zaawansowanych projektów – to doświadczenie przekażą Wam nasi szkoleniowcy, pracujący przy takich wydarzeniach jak Przystanek Woodstock, Żywiec Męskie Granie, Flesz Fashion Night, premiery samochodów czy śluby gwiazd, mający na koncie wiele nagród oraz współpracujący z największymi osobistościami show-biz.

Szkolenia

Oferujemy szerokie spektrum szkoleń dla organizatorów eventów – obecnie aż 13 różnych kierunków. Dzięki naszym uczestnikom i ich sugestiom cały czas ulepszamy programy szkoleń i wprowadzamy nowe tematy. Podczas szkoleń otwartych i zamkniętych – szkolimy ponad 400 osób rocznie! Prowadzimy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte m.in. dla takich firm jak Centrum Nauki Kopernik, Tramwaje Warszawskie, Skanska czy Polpharma. Organizowaliśmy również cykle spotkań ze studentami Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z zakresu tworzenia własnej firmy eventowej na bazie pozyskanych środków publicznych oraz konferencje EventCamp. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej. Aktualna lista szkoleń:

 1. Event Manager – planowanie, organizacja i zarządzanie projektem eventowym
 2. Event Manager w korporacji – praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń
 3. Warsztat Praktyka – tworzenie kosztorysu i scenariusza eventu + przegląd najważniejszych dokumentów eventowych
 4. Budowa i sprzedaż oferty eventowej oraz pozyskiwanie sponsorów i partnerów wydarzeń
 5. Organizacja i bezpieczeństwo imprez masowych
 6. Organizacja i promocja wydarzeń sportowych
 7. Event marketing w strategii firmy oraz skuteczna komunikacja wydarzeń – narzędzia do osiągnięcia sukcesu o szerokim zasięgu
 8. Content Event Marketing – jak samemu sprawić, żeby o Twoim wydarzeniu było głośno?
 9. Event Manager – multimedia, oświetlenie i nagłośnienie na Twoim wydarzeniu
 10. Event Design – rola scenografii w projektowaniu wydarzeń
 11. Incentive Travel Manager – praca na krańcach świata
 12. Wedding planner – organizator imprez ślubno-weselnych
 13. Manager artystyczny

Kogo i jak szkolimy?

Szkolenia EMTG skierowane są do pracowników instytucji oraz korporacji, zajmujących się wydarzeniami firmowymi i marketingiem, osób zatrudnionych lub szukających zatrudnienia w agencjach eventowych, podwykonawców (np. hotelarze, managerowie artystów) oraz freelancer’ów chcących założyć własną działalność gospodarczą w zakresie organizacji wydarzeń. Możesz otrzymać dofinansowanie na udział w naszych szkoleniach np. od Urzędu Pracy – posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (2.14/00162/2017).

 

Podczas szkoleń i warsztatów wykorzystujemy metody aktywnych ćwiczeń integrujących grupę, burze mózgów, różne formy dyskusji, pracę w zespołach, wizualizacje, scenki rodzajowe, analizy case study i ćwiczenia inspirujące. Oferowany przez nas program szkoleniowy spełnia wymagania zarówno osób zaczynających swą przygodę z eventami, jak i profesjonalistów chcących rozwijać swój warsztat. W 2018 roku wprowadziliśmy projekt MaratonEventowy.pl – mamy na koncie już 8 edycji tego wydarzenia, w których wzięło udział niemal 600 osób! Maraton Eventowy to intensywny tydzień szkoleń, odbywający się raz na kwartał, podczas którego w ciągu 5 dni prowadzimy aż 13 szkoleń – można wybrać jedno lub maksymalnie pięć. Projekt zyskał dużą popularność, szczególnie wśród osób przyjeżdżających z innych miast, którym wygodniej jest przyjechać raz i „za jednym zamachem” odbyć kilka szkoleń dzień po dniu.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie i doskonałe kadra to dopiero początek!

Jako jedyni, oferujemy certyfikaty w wersji polskiej i angielskiej opatrzone oficjalnym, numerowanym hologramem Stowarzyszenia Branży Eventowej – to potwierdzenie jakości naszych szkoleń.

Od 2013 roku prowadzimy również portal Event Manager News, który prezentuje czytelnikom najciekawsze tematy z rynku eventowego dotyczące m.in.: techniki eventowej, scenografii, współpracy z artystami, prawa, podwykonawców, brand marketingu, patronatów medialnych oraz case study z realizacji. Tematyka portalu obejmuje:

 1. Rynek eventowy: stowarzyszenia, wydarzenia, edukacja
 2. Kariera w branży eventowej
 3. Organizacja i planowanie eventów
 4. Dokumentacja, prawo, bezpieczeństwo i księgowość
 5. Marketing, promocja, social media
 6. Technika, scenografia i nowe technologie
 7. Pozyskiwanie klientów, sponsorów i partnerów
 8. Współpraca z podwykonawcami
 9. Lokalizacje i obiekty eventowe
 10. Case study, inspiracje, atrakcje
 11. Eventy online i hybrydowe
 12. EMTG: trenerzy, wydarzenia, patronaty, newsy

Event Manager News angażuje się w promocję wielu wydarzeń branżowych w kraju, ale zyskał uznanie również poza granicami, czego wyrazem było kilkukrotne zaproszenie do objęcia patronatu medialnego nad prestiżowym wydarzeniem Best Event Awards.

Wspieramy naszych kursantów – oferujemy pomoc także po zakończeniu szkoleń, a dla osób szukających pracy związanej z organizacją wydarzeń stworzyliśmy grupę na Facebook’u – @KarieraEventManagera, na której pojawia się kilkanaście ofert pracy tygodniowo dla ponad 12 tysięcy użytkowników.

Znajdź nas w Internecie:

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła