fbpx

Event Manager w korporacji – praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń

Event Manager w korporacji – praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń

Jesteś tutaj:     /  Szkolenia stacjonarne  /  Event Manager w korporacji – praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń
Trener Anna Andrych szkolenie sprzedaż oferty eventowej EMTG
Prowadzący:
Najbliższy termin:
coming soon... dostępne miejsca
Cena: 990zł
Szkolenie Event Manager w korporacji - praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń EMTG
 • Otrzymasz oficjalny certyfikat opatrzony numerowanym hologramem Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE – to jedyne takie szkolenia na rynku
 • Poznasz zasady przygotowania skutecznego briefu i procesu przetargowego
 • Nauczysz się, jak i gdzie dobierać dostawców w sytuacji samodzielnej organizacji wydarzenia
 • Dowiesz się, jak negocjować ceny z dostawcami i agencjami eventowymi / reklamowymi
 • Poznasz sposoby skutecznego nadzoru nad realizacją projektu i metody optymalizacji kosztów oraz procesów
 • Dowiesz się, jak współpracować z agencjami i planować pracę z pozycji zleceniodawcy
 • Przeznaczone dla managerów chcących zdobyć umiejętność przygotowania briefu i prowadzenia projektów eventowych
 • Dla osób prowadzących w firmach przetargi, konkursy ofert i projekty eventowe
 • Dla wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje eventowe

Szkolenie „Event Manager w korporacji – praktyczny warsztat dla zleceniodawców wydarzeń” skierowane jest do managerów chcących zdobyć umiejętność przygotowania briefu i prowadzenia projektów eventowych, do osób prowadzących w firmach przetargi, konkursy ofert i projekty eventowe oraz wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje eventowe. Szkolenie kierujemy do każdego klienta, który chce znać ceny rynkowe, stawki agencyjne i podstawy funkcjonowania branży eventowej.

Podczas szkolenia omówione zostanie poprawne briefowanie agencji lub dostawcy oraz kryteria oceny ofert, a także sposoby negocjacji cen przy jednoczesnym zachowaniu możliwie jak najwyższej jakości wydarzenia. Omówimy także modele współpracy między klientem a agencją, sposoby rozliczeń oraz podział zadań – wierzymy, że podczas pracy nad projektem klient tworzy z agencją jeden team, którego celem jest realizacja wszystkich zaplanowanych zadań na najwyższym poziomie.

Szkolenie prowadzone jest przez trenerkę z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży eventowej. Kreowała działania eventowe dla liderów rynku zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy współpracy między zleceniodawcą a agencją.

Program (8h / 09:00 – 17:00)

 1. Metody postępowania – warunki kluczowe

1.1. WARSZTAT: Test statusowy
1.2. Przetarg w rozumieniu Ustawy Prawo zamówień publicznych
1.3. Przetarg organizowany w oparciu o ogólne zasady kodeksu cywilnego – konkurs ofert
1.4. Organizowanie przetargów z poszanowaniem zasad uczciwości i rzetelności
1.5. Umowy stałe

 1. Przygotowanie briefu

2.1. Wzory dokumentów
2.2. Określenie zakresu oferty i zadań powierzanych agencji
2.3. Określenie kryteriów oceny
2.4. Zapisy i klauzule o znaczeniu kluczowym dla zleceniodawcy
2.5. Zapisy i klauzule o znaczeniu kluczowym dla agencji – znalezienie złotego środka
2.6. WARSZTAT: Sporządzanie briefu

 1. Wybór dostawców

3.1. Gdzie i jak szukać dostawców – badanie rynku?
3.2. Czynniki wpływające na zaproszenie agencji eventowych
3.3. Czynniki wpływające na zaproszenie podwykonawców poszczególnych elementów (venue, catering…)
3.4. Cena vs. jakość
3.5. Spotkania briefingowe – zasady i przebieg

 1. Analiza ofert i negocjacje

4.1. Analiza przesłanych propozycji
4.2. Spotkania prezentacyjne – na co zwrócić uwagę?
4.3. Wybór optymalnych propozycji
4.4. Negocjacje – wybór elementów podlegających negocjacjom bez uszczerbku na efekcie finalnym
4.5. Finał postępowania i wybór dostawcy

 1. Model współpracy

5.1. Dokumenty i formalności
5.2. Określenie modelu współpracy korzystnego dla obu stron
5.3. Podział kompetencji i dobranie zespołu wykonawczego w strukturach wewnętrznych
5.4. WARSZTAT: plan projektu

 1. Realizacja i kontrola

6.1. Nadzór przygotowań
6.2. Raportowanie bieżące
6.3. Narzędzia wspomagające pracę w zespołach i kontrolę projektu
6.4. Realizacja – komunikacja i plan B

 1. Podsumowanie

7.1. Analiza powykonawcza – czy wszystko poszło zgodnie z planem?
7.2. Kosztorys powykonawczy
7.3. Podsumowanie formalne
7.4. Analiza efektywności

Copyright © EMTG – DR 2009 wszelkie prawa zastrzeżone.
Zakresy i programy szkoleń przedstawione na stronie www.emtg.pl oraz w materiałach promocyjnych i szkoleniowych objęte są prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 • Koszt: 990 PLN brutto (zawiera 23% VAT) – sprawdź nasze promocje!
 • Lokalizacja: Al. Jerozolimskie 49, Warszawa – 5 minut pieszo z Dworca Centralnego.
 • Certyfikat ukończenia kursu – otrzymasz go w wersji polskiej i angielskiej. Nasze certyfikaty, jako jedyne, posiadają oryginalne numerowane hologramy Stowarzyszenia Branży Eventowej – to potwierdzenie jakości naszych kursów.
 • Zapewniamy materiały szkoleniowe i piśmiennicze oraz przerwy kawowe (lunch we własnym zakresie, otrzymasz od nas mapkę z polecanymi restauracjami w okolicy).
 • Małe grupy umożliwiające pracę warsztatową i dyskusję.
 • Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, pracujący w najbardziej znanych firmach na rynku eventowym w Polsce.
 • Dostęp do najnowszych ofert pracy na naszej grupie Kariera Event Managera, na której jest już ponad 13 tysięcy osób!
 • Kameralna atmosfera w sali z mini-biblioteką eventową!

🔎 Pytania i odpowiedzi – sprawdź stronę FAQ. 🎁 Zobacz też nasze aktualne promocje!

Popularne szkolenia:

Trenerzy

Trener

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Doświadczony trener, wieloletni szkoleniowiec Event Manager Training Group w Warszawie, wykładowca Komunikacji Interpersonalnej i Public Relations Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.  Od ponad 20 lat związana z branżą eventową i marketingową. Kreowała działania dla liderów rynku zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy współpracy między zleceniodawcami a dostawcami. Aktualnie tworzy innowacyjne rozwiązania businessowe, jako doradca  ds. marketingu, komunikacji i sprzedaży dla firm z całego kraju, wcześniej przez ponad sześć lat Przewodnicząca Rady Nadzorczej jednej z najprężniej rozwijających się agencji eventowych Master Brand Group. Prowadzi przedsięwzięcia szkoleniowe, kreatywne i sprzedażowe skutecznie realizując kilkadziesiąt projektów rocznie.  Laureatka MP Power Awards, Golden Arrow oraz brązowego Spinacza. Od 6 lat zasiada jako juror w kapitule prestiżowego konkursu dla branży eventowej - MP Power Awards.  Ekspercko tworzyła, nadzorowała i koordynowała setki projektów w Polsce i poza jej granicami m.in. Ceo Summit Warsaw, Welth Management Warsaw Night, Polish House Davos, Festiwal Gwiazd Międzyzdroje, Silesian Expo Mediolan, Londyn Investor Day. Prywatnie miłośniczka podróży i licencjonowany kierowca rajdowy oraz manager Solter Rally Team.

Rafał Noworycki

Dnia 05.04.2014 uczestniczyłem w szkoleniu "Event menager-organizator imprez". Szkolenie polecam wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki na szeroko rozumianym rynku eventów. Wiedza, doświadczenie i sposób prowadzenia P. Doroty Rogozińskiej (liczne symulacje zdarzeń, z którymi Event menager spotyka się na co dzień w pracy), tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że organizacja imprez, to zajęcie niezwykle trudne, ale i niezwykle interesujące. W pracy nie znoszę rutyny, i z chwilą odebrania certyfikatu, wiedziałem, że mój pobyt w EMTG nie był dziełem przypadku.

barman, KF MusicClub Bowling Skarżysko Kamienna,

Olga Tylutki

Szkolenie "Event Manager-organizator imprez" posiadało dla mnie istotny wymiar praktyczny. Rozmowy i tematy poruszone na szkoleniu były mocno osadzone w rzeczywistości. Szkolenie było interaktywne, co również jest moim zdaniem sporym atutem. Bardzo dużo wyniosłam ze szkolenia.

Beskid MICE Center, MICE Manager,

Mateusz Kacprzak

Szkolenie, prowadzących, jak i firmę EMTG polecam każdemu, kto do tej pory zastanawia się - Czy warto wziąć udział w szkoleniu? - Nie ma się nad czym zastanawiać, zapisuj się!!! Warto!!! Szkolenie wypełnione jest ogromną dawką entuzjazmu, daje ogromnego kopa pozytywnego myślenia, jest bardzo rzetelne i przepełnione merytoryczną wiedzą.

Student,

Marta Stępińska

Najbardziej zaciekawiły mnie elementy warsztatowe, dzięki którym mogłam sprawdzić moją wiedzę i nauczyć się wykorzystywania jej w praktyce. Trenerka przeprowadziła wiele ćwiczeń, które z pewnością usprawnią moją pracę i pomogą w przygotowywaniu kolejnych wydarzeń.

Asseco Poland, Project Manager,

Marta Dworak

Szkolenia EMTG to dla mnie źródło praktycznej wiedzy, którą mogę wykorzystać w swojej pracy. Nauka w przyjaznej atmosferze, małej grupie i pod okiem wykwalifikowanego trenera to czysta przyjemność. Zajęcia świetnie łączą ze sobą wiedzę teoretyczną z praktyką, a dobrze dobrane ćwiczenia mobilizują do sprawdzenia swoich umiejętności i wdrożenia nowych rozwiązań już od zaraz. Szczerze polecam.

Event Manager, Sunreef Yachts,

Magdalena Bogulska

Szkolenie organizowane przez EMTG było dla mnie niesamowitą dawką energii i wiedzy. Całe dwa dni wypełnione zostały profesjonalnymi informacjami, które, odzwierciedlają rzeczywistość pracy Event Managera. Pełne zaangażowania trenerki - Ania i Dorota, zaraziły mnie fascynacją do tworzenia, kreatywnego myślenia i zaskakiwania. Obudziły to, co przez codzienną rutynę w sobie uśpiłam. Jeszcze nigdy, z żadnego szkolenia, nie wracałam z tyloma pomysłami. Informacje związane z prawami i obowiązkami dot. organizacji eventów uświadomiły mi to, co należy jeszcze dopracować. Wielka dawka pozytywnej energii i ogromny zastrzyk wiedzy! Przemyślane, bdb. przeprowadzone i zorganizowane szkolenie! p.s. Będę wracać 🙂

Szef Działu Obsługi Klienta, Pałac w Pakosławiu,

Maciej Sobianek

Szkolenie i warsztaty z planowania eventów pogłębiły i uporządkowały moją dotychczasową wiedzę oraz zainspirowały do podejmowania nowych wyzwań i szukania ciekawych rozwiązań. Na co dzień brak mi czasu na poszukiwanie eventowych inspiracji, a pokazane na szkoleniu case’y z jednej strony dały mi gotowe rozwiązania, a z drugiej pobudziły na nowo moją kreatywność.

Microsoft Sp. z o.o., Windows Azure Product Manager,

Ludwika Grzejdak

Przed szkoleniem posiadałam już spore doświadczenie w organizacji imprez oraz wyjazdów firmowych i chciałam uporządkować posiadane informacje. Dzięki szkoleniu usystematyzowałam wiedzę oraz zyskałam wiele nowych wskazówek i inspiracji na przyszłość.

AWF Warszawa, doktorant,

Katarzyna Brudny

Realizowane przez EMTG szkolenie oceniam jako profesjonalne i wartościowe. Oprócz popartej ćwiczeniami i co ważne, skrupulatnie dobranej wiedzy teoretycznej, Prowadząca dzieli się z uczestnikami swoim ogromnym i jakże cennym doświadczeniem, a także inspiruje pasją działania. Serdecznie polecam szkolenia EMTG wszystkim, którzy chcieliby zdobyć eventowe know-how, a także tym, którzy cenią sobie indywidualne podejście do uczestników oraz przyjazną atmosferę.

Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych STRUNBET Sp. z o.o.,

Karolina Turska-Fiszlak

Całodniowe szkolenie spełniło nasze oczekiwania oraz przybliżyło wiedzę. Została nam przekazana obszerna teoria, poparta wieloma przykładami i ćwiczeniami. Trenerka nawiązała doskonały kontakt i wykazała się dużą umiejętnością aktywizowania uczestników. Karolina Turska-Fiszlak

Właściciel Estancia Group, Prezes Adventura Sp. z o.o.,

Kacper Mleczak

W związku z tym, że nie zajmuję się organizacją wydarzeń tylko ich ubezpieczaniem, warsztaty organizowane przez Panią Dorotę Rogozińską pozwoliły mi na rozszerzenie horyzontów i przede wszystkim zdobycie wiedzy o specyfice rynku. Zdecydowanie warto skorzystać z wiedzy ekspertów EMTG.

exito Broker Sp. z o.o., Wicedyrektor Biura Projektów Strategicznych,

Fabian Habegger

Szkolenia dziewczyn z EMTG są bardzo ciekawe, pouczające i rozwijające horyzonty - myślę, każdego event managera. Polecam na maksa, bo szkolenia i warsztaty są na prawdę na wysokim poziomie. Fabian Habegger

Starostwo Powiatowe w Szczytnie, Specjalista ds. Turystyki i Promocji,

Ewelina Włodarz

Aktualnie szukam pracy, ale mam nadzieję, że już wkrótce będę event managerem z krwi i kości. Szkolenie dało mi pozytywnego kopa do działania, mnóstwo motywacji i pomysłów. Dużo teorii i jeszcze więcej praktyki, profesjonalne podejście do zajęć, cudowna atmosfera. Polecam każdemu kto już działa w zawodzie lub, tak jak ja, stawia pierwsze kroki 🙂

Student,

Dominik Dzwonkowski

Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie "Planowanie i organizacja eventów", w który miałem okazję uczestniczyć. Pomimo posiadanego doświadczenia, pomogło mi to usystematyzować swoją wiedzę, jak również wyniosłem dużo ciekawych wskazówek dotyczących organizacji eventów i nowe inspiracje.

Royal Events, Senior Executive Manager,

Daria Kempińska-Sitek

Z EMTG miałam okazję spotkać się jako uczestniczka szkolenia Event Manager – organizator imprez. Osoba prowadząca nie tylko stworzyła przyjazną atmosferę, ale również w sposób bardzo przystępny przekazała praktyczną wiedzę, którą z pewnością wykorzystam w mojej pracy. Przygotowanie merytoryczne prowadzącej oraz wyjątkowy klimat panujący na szkoleniu, zadecydowały o tym, że z pewnością wezmę udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez EMTG.

Top Event, Współwłaściciel,

Anna Bagińska

Pod koniec 2013 r. wzięłam udział¸ w poleconych mi szkoleniach organizowanych przez firmę EMTG. Były to szkolenia planowanie i organizacja eventów oraz Sponsoring i jego znaczenie w event marketingu. Czy było warto? Z pewnościąˆTAK! Oczywiście na 1- czy 2-dniowym szkoleniu prowadzący nie ma możliwości przekazania całej swojej wiedzy, dlatego tak ważna jest odpowiednia selekcja materiału, ustalenie hierarchii wartości, no i sposób jego zaprezentowania. Musze przyznać, że z takim wyzwaniem prowadzący poradzili sobie doskonale. Szkolenia były interesujˆce, po krótkich wykładach odbywały się zajęcia warsztatowe, które oprócz umiejętności praktycznych, dodatkowo sprzyjały integracji grupy. Każdy uczestnik otrzymał materiały szkoleniowe, które były pomocne na szkoleniach, i jak się okazało po ich zakończeniu także. Czy coś bym zmieniła? Tak, jedną rzecz krzesła nie są zbyt wygodne 🙂

Państwowy Instytut Geologiczny, Kierownik Sekcji Promocji

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła