fbpx

Łukasz Pacek

Jesteś tutaj:     /  Łukasz Pacek
Trener Łukasz Pacek organizacja imprez eventów firmowych EMTG

Łukasz Pacek

Trener

Menedżer ds. target operation model, BNP Paribas Bank Polska SA.
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość, Podyplomowych Studiów Project Management Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowych Studiów Managerów Zakupów Szkoły Głównej Handlowej oraz IBD School (Advanced Negotiation Program). Doktorant Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

 

Od prawie piętnastu lat związany z branżą bankową, a od ponad dwunastu z Departamentem Zakupów, w którym obecnie odpowiada za bieżącą współpracę ze Spółkami Kapitałowymi Grupy BNP Paribas w Polsce. W ciągu roku realizuje kilkaset akcji kontraktowych i negocjacyjnych związanych z kompleksową obsługą działań marketingowych i windykacyjnych. Do głównych działań w tym zakresie należą m.in. organizacja eventów, realizacja i produkcja kampanii ATL, współpraca z domami mediowymi, największymi agencjami performance-owymi i digitalowymi, a także obsługa działań w zakresie BTL/POS/DTP oraz NPL.

 

Nominowany w kategorii: Meeting Planner w Dziale Zakupów (2015) w konkursie MP Power Awards®. Laureat konkursu Lider Zakupów 2018, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Managerów Logistyki i Zakupów (PSML). Juror MP Power Awards® (MP Power Projekt) – konkursu branży eventowej. Prywatnie wielbiciel ciężkich brzmień i członek hardrockowego zespołu INPERSONA.

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła