fbpx

Joanna Rawska

Jesteś tutaj:     /  Joanna Rawska
Trener Joanna Rawska promocja w branży muzycznej EMTG

Joanna Rawska

Trener

Wieloletnia Szefowa Działu Promocji w agencji koncertowej Kayax, specjalistka w zakresie mediów. Ponad siedemnaście lat w branży muzycznej. Doświadczona promotorka projektów muzycznych, specjalistka we współpracy z różnymi formatami medialnymi (TVN, Kuba Wojewódzki Show, Onet Rano, Karol Paciorek, Kanał Sportowy YT, Magda Mołek YT, RMF FM itp.).
Odpowiedzialna za kampanie promocyjne najpopularniejszych artystów w Polsce (Krzysztof Zalewski, Brodka, Artur Rojek, Tymek, Smolik, Mery Spolsky, Maria Peszek etc.) wielokrotnie nagradzanych złotymi i platynowymi płytami. Z dużym doświadczeniem w pracy w dynamicznym środowisku polskiego show biznesu (Open’er, Fest Festival, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka, Fryderyki). Przez lata zbudowała relacje z kluczowymi mediami i dziennikarzami m.in.: RMF, ZET, Vogue, TVN, Onet.pl, Wp.pl, Gazeta Wyborcza, Polityka, Newonce, Glamour.
W 2017 roku była koordynatorem pierwszego live streamu polskiego wykonawcy z YouTube Space Berlin, był to koncert duetu Smolik//KevFox. Berlińskie studio to jedno z 9 stworzonych przez YouTube miejsc na całym świecie, gdzie spotykają się najbardziej kreatywne osoby by tworzyć, uczyć się i nawiązywać kontakty. Występ był też rejestrowany w technologii 360 stopni.

W trakcie aktywności zawodowej jako panelista brała także udział w szeregu wydarzeń branżowych: konferencji muzycznych, paneli czy warsztatów m.in.:
– Festiwal Script Fiesta 2023 panel „Scenariusz jak z nut, czyli jak napisać dobrą historię pod teledysk”
– Enea Spring Break panel „Czy radio zabija, czy wspiera dobrą muzykę”
– Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane „Marketing marki a promocja muzyki”
– Enea Spring Break „Niezależne wytwórnie w świecie cyfrowym: promocja, marketing, dystrybucja”
– Europejskie Targi Co Jest Grane „Nagrałeś demo, co dalej?”
– Seazone Music & Conference „Wszystkie wytwórnie duże i małe”
– Music Export Conference „Eksport muzyki, polskie showcase’y i trade missions. Jak skorzystać z udziału w festiwalach
– Warsztaty: Konferencja Share Now „Shape of you. Wizerunek artysty w mediach”

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła