fbpx

Radosław Mysłek

Jesteś tutaj:     /  Radosław Mysłek
Trener Radosław Mysłek szkolenie imprezy masowe EMTG

Radosław Mysłek

Trener

Od ponad 20 lat specjalista-praktyk ds. bezpieczeństwa i organizacji imprez masowych, w tym imprez podwyższonego ryzyka. Przez ponad 10 lat kierował zespołem event marketingu i bezpieczeństwa w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz był kierownikiem produkcji Festiwalu Przystanek Woodstock, koordynując między innymi współpracę organizatora z administracją samorządową oraz ze wszystkimi służbami profesjonalnymi odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo.

Na przestrzeni 18 lat pracy w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zakres jego obowiązków zmieniał się kilkakrotnie. Swoją przygodę z Fundacją zaczynał od koordynacji pracy sztabów WOŚP na terenie całej Polski i organizacji szkoleń dla wolontariatu. Finalnie, był odpowiedzialny za organizacje imprez masowych, m.in. Pol’and’Rock Festiwal (wcześniej Przystanek Woodstock) oraz coroczne Finały WOŚP, w tym:
– przygotowanie dokumentacji w celu uzyskania zezwolenia na przeprowadzenie imprezy;
– stworzenie koncepcji i planów zabezpieczeń;
– występowanie przed jednostkami samorządowymi, urzędami miejskimi, wojewódzkimi, a także jednostkami podległymi MSWiA w zakresie organizacji i bezpieczeństwa;
– reprezentowanie organizatora imprezy jako kierownik ds. bezpieczeństwa;
– pozyskiwanie i obsługa sponsorów (przygotowanie umowy i realizacja świadczeń);
– kreowanie optymalnych rozwiązań dla projektów realizowanych przez pracodawcę;
– koordynacja produkcji eventu;
– przygotowywanie zapytań ofertowych i negocjacje cenowe z podwykonawcami;
– organizacja konferencji, stoisk promocyjnych oraz innych wydarzeń.

Aktualnie działa jako Event Manager Fundacji „Maraton Warszawski”, gdzie koordynuje zabezpieczenia imprez m.in. Maraton i Półmaraton Warszawski czy Bieg Niepodległości. Współpracował przy produkcji oraz zabezpieczeniu wielu imprez sportowych oraz eventów plenerowych i zamkniętych.
Szkoleniowiec z aspektów administracyjno-prawnych organizacji i zabezpieczenia imprez, a także budowania zespołu, pracy na mocnych stronach, empatycznej współpracy. Prywatnie pasjonat literatury górskiej i szpiegowskiej, podróży bez planu i spacerów z psem.

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła