fbpx

Dorota Rogozińska

Jesteś tutaj:     /  Dorota Rogozińska
Trener Właściciel Dorota Rogozińska Event Manager Training Group EMTG

Dorota Rogozińska

Założycielka EMTG

Założycielka i osoba odpowiedzialna od początku za ofertę merytoryczną Event Manager Training Group. Przez 5 lat na stanowisku Dyrektora Marketingu w jednej z największych w Polsce firm oferujących techniczną obsługę eventów – Brill AV Media. Nieustannie śledzi rozwój branży, ogląda realizacje największych agencji i szuka inspiracji za granicą m.in. występując kilkukrotnie w roli patrona medialnego Best Event Awards World Festival na Polskę.
Nadzorowała projekty imprez prywatnych m.in. ślubów i wesel oraz eventów korporacyjnych, szczególnie wydarzeń kadrowych. Prowadziła projekty szkoleniowe dla takich firm i instytucji jak Centrum Nauki Kopernik, Tramwaje Warszawskie, Skanska czy Polpharma. Realizowała m.in. cykl spotkań ze studentami Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie z zakresu tworzenia własnej firmy eventowej na bazie pozyskanych środków publicznych, konferencje EventCamp wraz ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej oraz liczne szkolenia dla klientów indywidualnych i pracowników firm, dotyczące organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W ramach EMTG realizuje szkolenia z organizacji i planowania eventów dla kilkuset osób rocznie. Prowadząc facebookową grupę @KarieraEventManagera w poszukiwaniu pracy w branży wspiera kilkanaście tysięcy osób. Prowadzi bloga Event Manager News. Jest Przewodniczącą Rady Etyki Stowarzyszenia Branży Eventowej.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych na kierunku organizacja i obsługa turystyki biznesowej. Prywatnie pasjonatka żeglarstwa z patentem żeglarza jachtowego, pilot wycieczek i tatromaniak 🙂

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła