fbpx

Olga Tuszewska

Jesteś tutaj:     /  Olga Tuszewska
Trener Olga Tuszewska manager artystyczny EMTG

Olga Tuszewska

Trener

Manager artystyczny. Obecnie reprezentuje Krzysztofa Zalewskiego, dbając o jego sprawy wizerunkowe i biznesowe w ramach KAYAXu – pierwszej w Polsce firmy w branży muzycznej pracującej w modelu 360 stopni, czyli zajmującej się artystami na wszystkich poziomach ich działalności, od reprezentowania ich interesów na zasadach managementu, przez promocję, marketing, PR, bookowanie ich występów, reprezentowanie praw autorskich twórców, aż po wydawanie ich płyt.

 

Wcześniej, przez 10 lat była managerem Brodki, pełniąc rolę zarówno managera głównego, jak i odpowiadając za booking, tour management i PR. Z Brodką, oprócz intensywnej pracy w Polsce, pracowała nad zagraniczną formą jej kariery, czego owocem było między innymi ponad 40 koncertów zagranicznych m. in. SXSW (USA), The Great Escape (UK), Sound City NY Festiwal (USA) czy Sziget (HU) oraz międzynarodowy kontrakt fonograficzny. Wiceprzewodnicząca Rady Fundacji Music Export Poland. Pełni także rolę kontraktowego konsultanta biura eksportu muzyki norweskiej – Music Norway – w naszym regionie.

 

Drogę zawodową zaczynała od Klubu Stodoła w Warszawie, produkując koncerty artystów polskich i zagranicznych. Z produkcji przeszła do managementu i tak, w 2010 roku, trafiła do KAYAX. Ukończyła etnolingwistykę na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i dyplomację kulturalną w Collegium Civitas w Warszawie.

 

Wybrane projekty z ostatnich lat:

  • Produkcja i koncepcja koncertów z serii MTV Unplugged – HEY, Brodka, Krzysztof Zalewski
  • Wydawnictwo i praca koncepcyjna nad płytami m. in. Granda, LAX, Clashes (Brodka), Złoto, Zalewski śpiewa Niemena, Zabawa (Zalewski)
  • Produkcja tras koncertowych (m. in. Brodka 2009-2018, Zalewski 2021-2022)

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła