fbpx

Jak współpracować z fotografem eventowym? cz.1

Jesteś tutaj:     /  Współpraca z podwykonawcami   /  Jak współpracować z fotografem eventowym? cz.1
Jak współpracować z fotografem eventowym? cz.1
Cazs czytania: < 1 minuta

Jak stworzyć idealny brief dla fotografa? O czym pamiętać zamawiając usługę fotograficzną? Co ustalić z klientem? W jakiej formie przekazać materiał zdjęciowy? Aspekty prawne a fotografia eventowa? Jak strategia komunikacji marki ma być odzwierciedlona w materiałach? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedź w tym materiale. Wytyczne w nim zawarte wskażą właściwą drogę działania wszystkim event managerom oraz osobom odpowiedzialnym za organizację eventów w firmach.

Prowadzący: Marcin Mozert – Niepokorny fotograf – biznesmen. Założyciel agencji foto-video Moc&ArtGroup. Dawno temu porzucił korporacyjne życie, aby oddać się pasji tworzenia agencji oraz nietuzinkowych zdjęć. Na rynku eventowo-reklamowym wciąż szuka szerszych pól do realizacji swoich pomysłów oraz wprowadzania coraz to nowych usług. Od wielu lat, podpatrując przez obiektyw branżę eventową zarówno w Polsce, jak i za granicą, zyskał olbrzymi bagaż doświadczeń i obserwacji. Głodny kreatywnych działań i niesztampowych realizacji. Sygnowany marką Moc&ArtGroup, agencyjny kolektyw foto-video, jako misję stawia sobie wywrócenie do góry nogami pojęcia dokumentacji eventów, ponieważ uważa, że energia włożona w przygotowanie imprez jest często niewykorzystana właśnie z uwagi na ich słabą dokumentację.


Już za tydzień kolejny odcinek bezpłatnych szkoleń z projektu Event Online Support – subskrybuj nasz kanał na Youtube i bądź na czasie z najnowszymi filmami!

Autor: EMTG

Dodaj komentarz

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła