fbpx

Magda i Jędrek zaczynają kolejny sezon

Jesteś tutaj:     /  Rynek eventowy: stowarzyszenia, wydarzenia, edukacja   /  Magda i Jędrek zaczynają kolejny sezon
Magda i Jędrek zaczynają kolejny sezon
Cazs czytania: 2 minut

Po przerwie wakacyjnej ruszamy z kolejnymi szkoleniami „Event Manager- planowanie, organizacja i zarządzanie projektem eventowym”. W nowy sezon wchodzimy wraz z entuzjastycznie przyjętymi Magdą Kozicką i Jędrkiem Nykowskim. Wrażenia uczestników z prowadzonych przez nich majowych, czerwcowych i wakacyjnych szkoleń utwierdziły nas w przekonaniu, iż dokonaliśmy najlepszego z możliwych wyborów 🙂

Warto dodać, iż odnosząca sukcesy i wielokrotnie nagradzana agencja eventowa Mea Group, w której pracują, specjalizuje się w całościowym, angażującym wszystkie zmysły kreowaniu wydarzeń eventowych. Planowanie imprez i prowadzenie dużych projektów jest zatem ich codziennością. Klientami organizowanych przez nich wydarzeń są między innymi firmy z branży farmaceutycznej, finansowej, motoryzacyjnej czy fashion i beauty. Wszystko to, w połączeniu z umiejętnością ciekawego i przystępnego przekazywania wiedzy, zaowocowało docenieniem przez uczestników prowadzonych przez Magdę i Jędrka szkoleń.

Szkolenie event manager prowadzone jest przez:

Magdalenę Kozicką – z branżą eventową związana od 2007 roku. W agencji marketingu zintegrowanego Mea Group pracuje od niemal 4 lat, obecnie jako Project Director. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów eventowych, w tym w przygotowywaniu ofert, kosztorysowaniu, kompleksowej koordynacji projektów oraz ich rozliczaniu. Na swoim koncie ma m.in.: realizację dużych imprez galowych, w tym telewizyjnych, cykli pikników, eventów konferencyjno-szkoleniowych oraz wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych. Wcześniej związana z agencją eventową Łowcy Klimatów Premium Events. Realizowała projekty dla takich firm, jak: PKO Bank Polski, Bank Pekao S.A., PKP Intercity, mBank, Philip Morris Polska, Nestle Waters Polska, PKO TFI S.A., Polpharma, TAURON Polska Energia, PZU, MetLife Amplico, Bank BGŻ, SiroScan, Jeronimo Martins Polska, CEDC, Wyborowa, Calzedonia, Ambra, Adidas, Comarch, Oracle Prudential, Nationale Nederlanden, Lexus, Orange, Red Bull i innych.

Andrzeja Nykowskiego – z branżą eventową związany od 12 lat, początkowo jako producent, a następnie w roli kreatywnego. W agencji marketingu zintegrowanego Mea Group pracuje od sierpnia 2015 roku, obecnie, jako Dyrektor Kreatywny. Specjalizuje się w kompleksowym przygotowywaniu koncepcji kreatywnych dla klientów. Wcześniej związany z takimi agencjami jak Allegro, Rochstar, Escadra i G7. Tworzył koncepty i realizował projekty m.in. dla Nationale Nederlanden, Prudential, PKO BP, PZU, Nokia, Adidas, Reebok, Lot, Kompania Piwowarska, CEDC, Polpharma, Orange, Sony, Samsung, Vatenfall, Tymbark, Coca-Cola, Mercedes i Velux. Jeden ze współorganizatorów Orange Warsaw Festival i Orange Stacji Balon.


Autor: EMTG

Dodaj komentarz

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła