fbpx

Wydarzenia dla branży eventowej w 2018 roku

Jesteś tutaj:     /  Rynek eventowy: stowarzyszenia, wydarzenia, edukacja   /  Wydarzenia dla branży eventowej w 2018 roku
Wydarzenia dla branży eventowej w 2018 roku
Cazs czytania: 3 minut

Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka propozycji wydarzeń dla branży spotkań / branży MICE / branży eventowej (bo nazw jest wiele) w 2018 roku. Prezentujemy spotkania w Polsce oraz poza jej granicami, podczas których możecie w tym roku poszerzyć swoją wiedzę z zakresu eventów, znaleźć pomysł na event, poznać organizatorów i wystawców, dowiedzieć się jak organizować event krok po kroku, jak również wymienić spostrzeżenia i zobaczyć najświeższe nowinki techniczne.

11 stycznia w Warszawie, odbyło się kolejne Forum Branży Eventowej. Co roku przedstawiciele branży eventowej spotykają się, by wymienić się wiedzą, poznać dostawców usług i zobaczyć najnowsze trendy. W programie przewidziano ciekawe wykłady, w tym między innymi:
– Eventowe trendy w 2018 roku;
– Kobieta na evencie;
– Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością, czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu? który wygłosi generał Roman Polko.
W tym roku organizatorzy przewidywali obecność ok. 1500 uczestników.
Szczegóły tutaj.

Od 30 stycznia do 1 lutego w Nowym Orleanie odbywa się The Special Event. Frekwencja na poziomie 5 tysięcy uczestników pozwala wymienić doświadczenia z wieloma przedstawicieli branży eventowej z całego świata, jak również poszerzyć wiedzę na ponad stu warsztatach edukacyjnych.
Szczegóły tutaj.

W tym roku, w Warszawie, rusza Maraton Eventowy. Organizatorem jesteśmy my – Event Manager Training Group – pierwsza w Polsce firma proponująca szkolenia w zakresie planowania i zarządzania eventami. W ciągu tygodnia (12-19 marca 2018) odbędzie się 9 szkoleń z organizacji wydarzeń, managamentu artystycznego, bezpieczeństwa imprez masowych, techniki eventowej, promocji eventów i wielu innych zagadnień. Maraton adresowany jest do wszystkich pragnących usystematyzować lub pogłębić swoją wiedzę dotyczącą organizacji eventów – także do osób, które były już na naszych szkoleniach i chętnie wracają na kolejne.
Szczegóły tutaj.

19-23 marca 2018 w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie odbędzie się szósta już edycja Meetings Week Poland, czyli tygodnia wydarzeń edukacyjnych i promocyjnych polskiego przemysłu spotkań. Jak piszą organizatorzy, całe przedsięwzięcie ma na celu prezentację skali branży eventowej w Polsce, jej znaczenia dla gospodarki, jak również zebranie w jednym miejscu i czasie ludzi z całego środowiska, co umożliwi wymianę opinii oraz prezentację dobrych praktyk, budując w ten sposób przyszłość profesjonalistów branży eventowej. W programie między innymi Konferencja Poland – Meeting Destination, Zalety i Metody Wizualizacji Eventów, Nowe Regulacje w Organizacji Spotkań, Konferencja Future Leaders Forum i wiele innych.
Szczegóły tutaj.

Całość Meetings Week Poland zwieńczy Gala MP Power Awards zaplanowana na 23 marca 2018. Będzie to już szósta edycja Finałowej Gali Meeting Planner Power Awards. Ten pierwszy w Polsce konkurs branży eventowej ma na celu, przede wszystkim, wyróżnienie najlepszych organizatorów wydarzeń oraz projektów związanych z event marketingiem, jak również miejsc z potencjałem dla organizowania eventów.
Szczegóły tutaj.

Od 10 do 13 kwietnia we Frankfurcie odbędzie się Prolight+Sound, wydarzenie przyciągające organizatorów eventów zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Impreza dedykowana jest każdemu, kto chce zaskoczyć uczestników swojego wydarzenia innowacyjnością oraz być na bieżąco ze światowymi trendami.
Szczegóły tutaj.

27-28 czerwca 2018 to dni, w których w Londynie odbywa się kolejna edycja The Meeting Show. Wydarzenie to jest okazją do spotkania organizatorów wydarzeń z Wielkiej Brytanii i całej Europy oraz poznania ostatnich nowinek. To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie.
Szczegóły tutaj.

16-18 października 2018 w Las Vegas spotykają się przedstawiciele branży eventowej, turystycznej i hotelarskiej z całego świata. IMEX America to 5,5 tysiąca uczestników i ponad 3 tysiące wystawców z ponad 130 krajów. Do tego 180 warsztatów edukacyjnych i możliwość poznania wielu rozwiązań z całego świata.
Szczegóły tutaj.

7 listopada w Warszawie odbędzie się 4 edycja, organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej, konferencji Event Biznes. Skierowana jest ona między innymi do managerów oraz dyrektorów działów marketingu i ma na celu zapoznanie uczestników z nowoczesnymi formami promocji służącymi budowaniu marki oraz wykorzystania eventu w celu przybliżenia jej klientowi.
Szczegóły tutaj.

W dniach 27-29 listopada w Barcelonie odbędzie się także następna edycja IBTM Barcelona, wydarzenia, które po raz pierwszy miało miejsce w 1988 roku w Genewie, a od 2004 roku odbywa się w Barcelonie i gromadzi ok. 15 tysięcy uczestników związanych z branżą eventową.
Szczegóły tutaj.

Mamy nadzieję, że nieco pomogliśmy Wam uporządkować kalendarz na 2018 rok 😉
Czekamy na informacje o Waszych ulubionych spotkaniach środowiska eventowego, również tych, których nie udało nam się uwzględnić na powyższej liście.


Autor: EMTG
Zdjęcie na okładce autorstwa: IMAMA LAVI z Pexels

Dodaj komentarz

Masz do nas pytanie?

Rejestracja

Przypomnienie hasła